ESKO Forum sitemize hoşgeldin ! Burada sadece gerçek Şövalyeler yer alır :)

Senin gibi güçlü şövalyelere bu forumda ihtiyaç var,Hemen Aramıza Katılmalısın.

UNİQUE ITEM GÜNCELLEMESİ (ARTIK TÜM İTEMLER DEĞERLİ!)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EskoMaster

Administrator
Yönetici
EskoGame Sorumlusu
Developer [FlameSoft]
Oyun içerisinde değeri düşük olan ve ilgi görmeyen eşyalara bir güncelleme getirdik. Sizlerin daha sağlıklı bir şekilde bunu görebilmesi adına bir kaç kıyaslama yaptık ve eşyaların görsellerini +1 ve +7 seviyelerinde olacak şekilde konuya yerleştirdik.

Kısaca anlatmak gerekirse ; avedon , sherion ve dark vane gibi çok fazla rabet görmeyen eşyaları Exceptional eşyalardan daha yüksek AP verecek şekilde düzenledik. Tabii buna ek olarak bu eşyaların fragment ve gemlerden düşme oranı oldukça zorlaştı.

Dread Shield eşyası bu güncellemelere uygun olacak şekilde 40 defans arttırıldı ve karakterlerin genel defansları hasarları buna uygun olarak düzenlendi.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
En son görselde görülen Cold-Hearted Dagger , Gigantic Axe , Ron's Staff ve Chitin Bow eşyaları oyun içerisinde bir kutu, fragment vb. yoluyla elde edilemez. Bu eşyalar sadece CZ BOWL bölgesinde bulunan Chaos Stone - Eslant Stone içinden çıkan Query , Jersey , Raxton , Skellcrow bossları ve OBL'den elde edilebilir. Herhangi birinin düşme ihtimali vardır.

Bu 4 eşya oyunda ki Hepa's Exceptional eşyalardan daha yüksek AP'ye sahip eşyalardır. ( Ron's staff bu kısma dahil değildir. Verdiği tüm damageler oyunda ki en yüksek FR ICE LR damage olarak belirlenmiştir. )
İTEMLERİN YENİ ATAKLARINDAN GÖRÜNTÜLER ;[/CENTER]
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ESKO Hakkında

6 Senedir ESKO olarak bu camia da bulunmaktayız, bir çok version ve databasede hizmetler gerçekleştirdik, şuanki potansiyel ve gidişatımız FARM server olaraktır. Bu alanda geçmişte başarılıydık ve şimdi gene başarılı olacağız sizlerin destekleriyle.

ESKO Hakkında

ACS miz kendi firmamıza ait olup sorunsuz , hilesiz , bugsuz en iyi oyun keyfini sizlere sunmaktadır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

  • FACEBOOK
  • GMAİL
  • DİSCORD
  • ESKO Hakkında

    Biz daha iyisini yapana kadar en iyi PVP !
    Üst