ESKO Forum sitemize hoşgeldin ! Burada sadece gerçek Şövalyeler yer alır :)

Senin gibi güçlü şövalyelere bu forumda ihtiyaç var,Hemen Aramıza Katılmalısın.

TGL Turkey Electronic Gaming League Nedir?

Türkiye'de E Sporu Değiştirmek İçin Toplanan Ekip

Ülkemizde E spora verilen değer maalesef yeterli değil. Diğer ülkelerde hem e sporcular hem de e sporun kendini oldukça değer görürken ülkemizde aynı değeri görmüyor. Bunun başlıca sebebi e sporun tanınmaması ve ciddiye alınmaması. Oysaki e spor arenası sadece profesyonellerin değil, oyun oynayan herkesin dahil olabileceği bir ortamdır. Stadyumlardaki haykırışlar, tezahüratlar ve en sevdiğiniz oyunu oynayan favori oyuncularınızın bulunduğu bir ortam, herkesin yaşaması gereken bir deneyimdir. Bu heyecanı tüm oyun severlerin ortak bir şekilde yaşayabilmesi gerekir. Üstelik bunu yapmak içinse yurtdışına çıkmamamız gerekiyor. Bu noktada devreye giren TGL ekibi, Türkiye'de e spor sektörünü geliştirip, bahsettiğimiz konuların her birini Türkiye'de yaşatmak için uğraşıyorlar. Türkiye'nin e spor merkezi hale gelmesini amaç edinmiş olan bu topluluk, oldukça zorlu bir yola girmiş bulunmakta. İnsanları e spora ısındırmak ve Türkiye'nin seviyesini yükseltmek kesinlikle çok çaba gerektiren bir iş.

TGL Turkey Electronic Gaming League; dahil olduğum, e spor adına çalışmalar yapan, turnuvalar düzenleyen bir topluluk. Kurucusu Ege ''Rio'' Yurtsever eski e sporcu, sağlık problemleri nedeniyle e sporu bırakmış. Şimdi de tgl ekibiyle beraber türk e sporunu geliştirmek için uğraşıyorlar.Yapılan projeler hoş, e spora katkıda bulunmak daha da hoş. Turnuvalar ve projeler de gün geçtikçe büyüyor, ileride güzel işlere imza atacağımızı düşünüyorum. Discord adresi tgl, sadece e spor değil tüm oyun severleri beklerim.
 

ESKO Hakkında

6 Senedir ESKO olarak bu camia da bulunmaktayız, bir çok version ve databasede hizmetler gerçekleştirdik, şuanki potansiyel ve gidişatımız FARM server olaraktır. Bu alanda geçmişte başarılıydık ve şimdi gene başarılı olacağız sizlerin destekleriyle.

ESKO Hakkında

ACS miz kendi firmamıza ait olup sorunsuz , hilesiz , bugsuz en iyi oyun keyfini sizlere sunmaktadır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

  • FACEBOOK
  • GMAİL
  • DİSCORD
  • ESKO Hakkında

    Biz daha iyisini yapana kadar en iyi PVP !
    Üst