ESKO Forum sitemize hoşgeldin ! Burada sadece gerçek Şövalyeler yer alır :)

Senin gibi güçlü şövalyelere bu forumda ihtiyaç var,Hemen Aramıza Katılmalısın.

Soğuk Oda Kapısı

lesonya

Member
Soğuk Oda Kapısı

Endüstri ve gıda sektöründe soğutma sistemlerini gerçekleştiren soğuk hava bölmeleri ve kapıları bulunuyor. Bu sistem ve kapılar sayesinde ürün ve gıda tazeliği ve korunumu sağlanır. Soğuk oda kapıları kullanım kolaylığına bağlı olarak kanatlı kapılardır. Aynı zamanda sürgülü kapılar olarak modelleri bulunabilir. Kullanıma bağlı olarak soğuk odaların kapasiteleri farklılık gösterir. Bu yüzden farklı soğuk oda kapısı tercihleri vardır.

Soğuk odaların mevcut olan gıdaların bozulmasını önler, muhafaza eder. Soğuk oda kapısı bu korumayı gerçekleştiren özel bölmelerin bir parçasıdır. Soğuk odalar ve aparatı olan kapıları ile malzemelerin raf ömrü uzar. Soğuk oda kapıları üretim ve imalat gerçekleştiren büyük fabrika ve işletmelerde kapasiteye bağlı olarak üretilir.

Soğuk Oda Kapısı Özellikleri Nelerdir?

Soğuk oda kapılarının özellikleri şunlardır; Güvenlik kurallarına ve yönergelerine uygun olarak imal edilirler. Paneller kısıtlanmış atıklar ile, düşük karbon-oksit oksit emisyonuna sahip ve daha az enerji tüketmeleri gibi özellikleri vardır. Kapılar, aşınmaya dayanıklı şekilde üretilirler. Aynı zamanda en iyi hammadde kullanılmış çerçevelere sahiptirler. Korozyon, aşınma ve yıpranmaya karşı dirençlidirler. İhtiyaca göre üretilir ve tasarlanır.

İçeriğinde köşeler, tavanlara, döşemeleri ile tüm depolama alanlarına uygundurlar. Soğuk oda kapısı panel kalınlığına göre kapı kasası mekanizmasına sahiptir. Soğuk hava deposu kapısı genellikle kanatlarının kenarları alüminyum çerçeve şeklinde üretilir. Bu kapıların dış yüzeyi özellikle sıcak daldırma galvanizli sacdan oluşur. Aynı zamanda soğuk oda kapıları soğuk, donmuş ve şok odaları için üretilirler.

Soğuk Oda Kapısı Çeşitleri ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Kullanılacak alana ve görevlerine aynı zamanda depo tipine bağlı olarak kalınlıkları değişir. Soğuk depo kapıları soğutma sistemleri ve ısı yalıtımı ve dengesini korur. Soğuk depo kapıları işlevlerine ve kullanım alanlarına göre farklıdır. Geçişli sürgülü soğuk oda kapıları, geçişli menteşeli soğuk oda kapıları, menteşeli tip kapılar, flip, flap kapılar ve sürgülü kapılar bulunur.

Soğuk oda kapısı sistem özellikleri açısından farklılıklar gösterir. Soğuk oda kapıları kalınlıkları tahmini olarak 60 mm'den başlar. Kapılar kullanım amacına bağlı olarak değişik kalınlıklara ve özelliklere sahip olabilir. Soğuk oda kapı sistemleri dış ortamdan oluşabilecek muhtemel terleme ve ısı kayıplarını önler. Tasarımlarında kendilerine ait kanat çerçeve profilleri bulunur. Hava kanallı kanatlar ve ısı bariyerli şekilde üretilirler.
 

ESKO Hakkında

6 Senedir ESKO olarak bu camia da bulunmaktayız, bir çok version ve databasede hizmetler gerçekleştirdik, şuanki potansiyel ve gidişatımız FARM server olaraktır. Bu alanda geçmişte başarılıydık ve şimdi gene başarılı olacağız sizlerin destekleriyle.

ESKO Hakkında

ACS miz kendi firmamıza ait olup sorunsuz , hilesiz , bugsuz en iyi oyun keyfini sizlere sunmaktadır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

  • FACEBOOK
  • GMAİL
  • DİSCORD
  • ESKO Hakkında

    Biz daha iyisini yapana kadar en iyi PVP !
    Üst