ESKO Forum sitemize hoşgeldin ! Burada sadece gerçek Şövalyeler yer alır :)

Senin gibi güçlü şövalyelere bu forumda ihtiyaç var,Hemen Aramıza Katılmalısın.

Soğuk Hava Deposu Kapısı

lesonya

Member
Soğuk odaların ısısını daha iyi bir şekilde muhafaza edebilmek için mutlaka bu alanlara uygun soğuk oda kapıları kullanılması gerekir. Bu sayede hem odaların ısısı korunmuş olurken hem de maddi anlamda ciddi tasarruflar sağlayabilirsiniz. Eğer büyük bir işletme sahibi iseniz, her gün soğuk odalara giriş çıkışlar oldukça fazla olacaktır. Bu da içerinin ısısının dış alanlara yayılmasına neden olur. Dolayısı ile içeride harcanan enerji çoğu kez boşa gitmiş olur. Bu durumda da yapılması gereken en önemli işlem kullanılan soğuk oda kapılarının kalitesidir. Soğuk oda kapısı ne kadar sağlam ve kaliteli bir malzemeden üretilir ise bir o kadar kullanışlı ve sağlam olacaktır. Siz de hemen soğuk oda kapısı siparişlerinizi oluşturarak, maddi anlamda büyük oranda tasarruf etmeye başlayabilirsiniz.

Soğuk Oda Kapıları Özellikleri
Soğuk oda kapısı kullanımı ile her bakımdan daha sağlıklı ve daha kolay bir şekilde gıda ürünlerinizi saklayabilirsiniz. Bu bağlamda soğuk oda kapılarının özelliklerini ve kullanım avantajlarını öğrenerek daha fazla bilgi sahibi olduktan sonra hemen siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Sağlam ve dayanıklı olmalıdır. Çünkü soğuk oda ve depolarda kullanılan bu kapılar uzun süre kullanıma uygun olmalıdır. Siz de satın almadan önce mutlaka ürünlerin kalitesine ve sağlamlığına dikkat etmeniz gerekir.
Dünya standartlarına uygun olmalıdır. Özellikle standartların altında kalan bazı kapılar yeterince verim alamamanıza neden olur. Bu gibi durumlarda da her zaman enerji kaybı ile karşı karşıya kalmanız mümkün olacaktır.

Anti bakteriyel olmalıdır. Soğuk odalar daha çok bozulmaya ve çürümeye yatkın olan ürünlerin muhafaza edildiği odalardan oluşmaktadır. Bu da kapıların ne denli önemli olduğunu gösterir. Çünkü odalardan çeriye girebilecek veya kapıda yapışabilecek bakteriler soğuk depolardaki ürünlerin çürümesine neden olur. Dolayısı ile hijyen konusunda en üstün standartlarda üretimi yapılan soğuk oda kapısı tercih etmeniz gerekir.
Uzun ömürlü olmalıdır. Kullanılan her üründe olduğu gibi soğuk oda kapılarında da uzun ömürlü ve dayanıklı olması konusuna dikkat etmeniz gerekir. Bu nedenle siz de satın almadan önce tüm bu durumları göz önünde bulundurmanız gerekir.
 

ESKO Hakkında

6 Senedir ESKO olarak bu camia da bulunmaktayız, bir çok version ve databasede hizmetler gerçekleştirdik, şuanki potansiyel ve gidişatımız FARM server olaraktır. Bu alanda geçmişte başarılıydık ve şimdi gene başarılı olacağız sizlerin destekleriyle.

ESKO Hakkında

ACS miz kendi firmamıza ait olup sorunsuz , hilesiz , bugsuz en iyi oyun keyfini sizlere sunmaktadır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

  • FACEBOOK
  • GMAİL
  • DİSCORD
  • ESKO Hakkında

    Biz daha iyisini yapana kadar en iyi PVP !
    Üst