ESKO Forum sitemize hoşgeldin ! Burada sadece gerçek Şövalyeler yer alır :)

Senin gibi güçlü şövalyelere bu forumda ihtiyaç var,Hemen Aramıza Katılmalısın.

Sanal Fal Baktır

lesonya

Member
Uygulama üzerinden fal baktırmak isteyenler farklı fal seçenekleri değerlendirerek yorumları inceleyebilirler.
Mobilyada web de uygulamayı kullanmak isteyenler gerçek fal baktır seçeneği ile Apple Store ya da Google play üzerinden uygulamayı indirebilirler. Kısa sürede gerçekleştirilecek olan indirme işlemlerinin ardından uygulamayı kullanabilirsiniz. Mobil kullanmak istemeyenler aynı zamanda web üzerinden de uygulamaya erişim sağlayabilirler. Uygulama içerisinde bulunan birbirinden farklı fal seçenekleri sayesinde kullanıcılar için tercih edilecek olan online fal seçenekleri belirlenmektedir. Farklı yorumcular tarafından taleplerinize uygun şekilde gerçekleştirilecek yorumlamalar dahilinde hazırlanmış olan fal yorumlarınız kısa süre içerisinde sizlere ulaştırmaktadır. Kahve severler için online kahve falı baktırmak adına tercih edilecek olan uygulama tamamen güvenli bir şekilde hizmet almanızı sağlamaktadır.

Online Fal Uygulaması
Güvenli olduğu kadar eğlenceli olması nedeniyle tercih edilmekte olan canlı fal uygulaması belirlenen krediler üzerinden istediğiniz fallara baktırmanızı olanak sağlamaktadır. Kredi kazanmak isteyenler uygulama üzerinden yapacakları incelemeler dahilinde daha fazla bilgiye sahip olabilirler. Almış olduğunuz krediler ile güvenli şekilde ödeme işlemi yaparak sorunsuz şekilde falınızı baktırabilirsiniz. Gerekli bilgilerin girilmesinin ardından hazırlanacak olan doğum haritası mail üzerinden tarafınıza ulaştırmaktadır. Sesli, yazılı ya da telefon özelliği ile yorumları dinlemek isteyenler seçmiş oldukları yorumcular için oluşturacakları taleplerde belirleyecekleri kriterlere göre tercih yapabilirler. Kesintisiz hizmet sağlamakta olan uygulama üzerinden seçilen farklı seçeneklere göre fal baktırılabilir.
 

ESKO Hakkında

6 Senedir ESKO olarak bu camia da bulunmaktayız, bir çok version ve databasede hizmetler gerçekleştirdik, şuanki potansiyel ve gidişatımız FARM server olaraktır. Bu alanda geçmişte başarılıydık ve şimdi gene başarılı olacağız sizlerin destekleriyle.

ESKO Hakkında

ACS miz kendi firmamıza ait olup sorunsuz , hilesiz , bugsuz en iyi oyun keyfini sizlere sunmaktadır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

  • FACEBOOK
  • GMAİL
  • DİSCORD
  • ESKO Hakkında

    Biz daha iyisini yapana kadar en iyi PVP !
    Üst