ESKO Forum sitemize hoşgeldin ! Burada sadece gerçek Şövalyeler yer alır :)

Senin gibi güçlü şövalyelere bu forumda ihtiyaç var,Hemen Aramıza Katılmalısın.

Profesyonel kamera

lesonya

Member
Floresan lambalar, genellikle Akkor lambalarından daha efektif ve verimli olup, daha az enerji harcarak daha yüksek ışık yoğunluğu sağlar. Bu nedenle, floresan lambalar genellikle evlerde, işyerlerinde ve diğer yerlerde sıkça kullanılır. Floresan lambalar, ısıtılmış gazların içinde bulunan floresan maddesi tarafından emilen ışık enerjisini yayar ve bu sayede ışık üretir. Floresan lambalar, genellikle uzun ömürlü ve dayanıklı olup, Akkor lambalarına göre daha uzun süre kullanılabilir. Ayrıca, floresan lambalar, genellikle düşük ısı üretir ve bu nedenle, evlerde ve işyerlerinde kullanımı uygun bir seçenek olabilir.

Profesyonel kameralar, genellikle profesyonel fotoğrafçılar ve videocular tarafından kullanılan, yüksek kaliteli görüntüler ve videolar çekmek için tasarımlanmış cihazlardır. Bu kameralar, genellikle daha pahalı ve daha çok özellik sunan modellerdir ve profesyonel kalitede görüntüler ve videolar çekmek için kullanılırlar.

Video kameralar, görüntüleri elektronik olarak kaydeden ve saklayan cihazlardır. Genellikle, video kameralar optik lensler kullanarak görüntüleri toplar ve bu görüntüleri bir elektronik sinyale dönüştürür. Bu sinyaller, bir kaydedici cihaz tarafından kaydedilebilir veya doğrudan bir görüntü ekranında görüntülenebilir. Video kameralar, genellikle küçük boyutlarda ve taşınabilir olup, insanlar tarafından yönlendirilebilirler. Bunlar, evde veya işyerinde güvenlik amaçlı kullanılabileceği gibi, aynı zamanda video çekimleri yapmak için de kullanılabilirler.

Florasan
 

ESKO Hakkında

6 Senedir ESKO olarak bu camia da bulunmaktayız, bir çok version ve databasede hizmetler gerçekleştirdik, şuanki potansiyel ve gidişatımız FARM server olaraktır. Bu alanda geçmişte başarılıydık ve şimdi gene başarılı olacağız sizlerin destekleriyle.

ESKO Hakkında

ACS miz kendi firmamıza ait olup sorunsuz , hilesiz , bugsuz en iyi oyun keyfini sizlere sunmaktadır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

  • FACEBOOK
  • GMAİL
  • DİSCORD
  • ESKO Hakkında

    Biz daha iyisini yapana kadar en iyi PVP !
    Üst