ESKO Forum sitemize hoşgeldin ! Burada sadece gerçek Şövalyeler yer alır :)

Senin gibi güçlü şövalyelere bu forumda ihtiyaç var,Hemen Aramıza Katılmalısın.

Pimas Boru

lesonya

Member
Streç filmlerin en önemli özelliği, ürünlerin bir arada tutulmasına ve tozlanmamasına yardımcı olmalarıdır. Bu açıdan pek çok endüstri firması, streç film kullanmaktadır. Çünkü bunlar, ambalaj konusunda büyük bir öneme sahiptir ve ürünü, nem ve ıslaklıktan dolayı oluşacak hasarlardan korumaktadır. Streç film fiyatlandırması ise mikronların kalınlığına göre değişiklik göstermektedir.

Streç Film Mikron Kalınlıkları
Uzun yıllardır pek çok yerde, 17 mikron ile 23 mikron kalınlığına sahip olan streç filmler kullanıldı. Daha sonrasında teknolojinin gelişmesi ile 8, 10, 12, 15 ve 20 mikron kalınlığında streç filmler piyasaya sunuldu. Bu sayede 17 ile 23 mikronun sağladığı %100 uzama, %300'lere kadar arttı. Bu açıdan eğer 20 mikron kalınlığına sahip streç film ile doğru bir şekilde ürün ambalajı yapılabiliyorken; 23 mikron streç filmin kullanılması fazladan paranın harcandığına işaret etmektedir. Aynı şekilde 15 mikronun yettiği durumlarda 17 mikron kalınlığa sahip streç film kullanmak da paranın fazladan harcanmasına neden olmaktadır. Bu açıdan Streç film ne olursa olsun, daha ekonomik mikrona sahip streç film tercih etmek bütçeyi zorlamamaktadır.
Streç Film Çeşitleri
Streç film fiyatları strecin kullanıldığı alana ve çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Bu açıdan piyasada mevcut olan streç filmler şu şekildedir:
Palet Streç Film: Palet kullanılarak sevkiyatı gerçekleşecek ürünlerin bir arada tutulması ve dağılmaması için kullanılmaktadır. Bu streç filmler, kokusuz, şeffaf ve geri dönüştürülebilir özelliklere sahiptir. Palet streç film fiyatları ise piyasadaki en uygun ve ekonomik fiyatlara sahip olan streç filmlerdir.
Gıda Streç Film: Yiyeceklerin tazeliğini koruyabilmesi ve temiz olarak kalabilmesi için kullanılmaktadır. Bu streç filmler ise standart ölçülerde ya da jumbo boyda üretilebilmektedir.
El Tipi Streç Film: İşçilikten ve zamandan tasarruf etmek için sıklıkla tercih edilen el tipi streç film, ekonomik açıdan da kazançlar sağlamaktadır.
Makine Streç Filmi: İş gücü maliyetini azaltan bu streç filmler, her zaman aynı gerginlikte olacak şekilde strecin sarılmasına neden olmaktadır.

Streç Film Fiyatı
Streç film fiyatları genel olarak döviz kuru ve hammaddelere göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlardaki değişimin bir diğer nedeni ise müşterilerin isteklerine özel olarak üretilmesidir. Bu açıdan streç film fiyatları anlaşılan firma ve streç filmin çeşidine göre farklılaşmaktadır. Detaylı bilgi için www.erboyplast.com.tr web adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
 

ESKO Hakkında

6 Senedir ESKO olarak bu camia da bulunmaktayız, bir çok version ve databasede hizmetler gerçekleştirdik, şuanki potansiyel ve gidişatımız FARM server olaraktır. Bu alanda geçmişte başarılıydık ve şimdi gene başarılı olacağız sizlerin destekleriyle.

ESKO Hakkında

ACS miz kendi firmamıza ait olup sorunsuz , hilesiz , bugsuz en iyi oyun keyfini sizlere sunmaktadır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

  • FACEBOOK
  • GMAİL
  • DİSCORD
  • ESKO Hakkında

    Biz daha iyisini yapana kadar en iyi PVP !
    Üst