ESKO Forum sitemize hoşgeldin ! Burada sadece gerçek Şövalyeler yer alır :)

Senin gibi güçlü şövalyelere bu forumda ihtiyaç var,Hemen Aramıza Katılmalısın.

Maydonoz Cast Ajansı

lesonya

Member
Günümüzde birçok insanın hayallerini oyunculuk süslemektedir. İnsanların bu hayali gerçekleştirebilmesi için de çeşitli ajanslar gibi oyuncu yapımcı arasında köprü kurmayı amaçlayan ajanslar vardır. Bunlar dizi ajansları, film ajansları vs şeklinde ayrılmaktadır. Bizler de Maydonoz Ajans olarak 1999 yılından bu yana Türkiye'nin en iyi oyunculuk ajanslarından bir tanesi olarak oyuncular ile yapımcılar arasındaki bu köprüyü kurmayı kendimize vazife edinmiş durumdayız. Ankara oyunculuk ajansı mıza ve İstanbul cast ajansımıza yüzlerce oyuncu başvurmakta ve kariyer planlamasında, kariyerlerini başlatmada ve profesyonel olma yolunda bizlerin desteğini almaktadır. Ancak bizim görevimiz bununla da sınırlı değildir.

Maydonoz Ajans Menajerlik Çalışmaları
Maydonoz Ajans adı altında 1999 yılından beri ülkenin önemli bir dizi ajansı olarak dizi, sinema ve reklam sektörüne yeni yüzler kazandırmamızın yanında oyuncularımıza profesyonel kariyerlerine başlamalarının ardından menajerlik hizmeti de vermekteyiz. Bu hizmetten yararlanan oyuncu veya oyuncu adaylarımıza sektördeki konumu ile ilgili bilgilendirmeler yapıyoruz. Bu sayede oyuncularımız kariyer basamaklarını daha bilinçli bir şekilde tırmanabilir hale geliyor. Bunun yanısıra oyuncumuzun fiziksel ve kişilik özelliklerini değerlendirerek kendisine en uygun rol hakkında sonuca varıyor ve bu yönde ilerleyerek daha rahat bir oyunculuk hayatı geçirmesinde yardımcı oluyoruz. Yapımcılar tarafından gelen teklifler karşısında oyuncularımızın en güzel şekilde takdim edilmesini sağlıyor, seçilme durumunda role uyum sağlama ve hazırlık süreçlerini atlatmalarında oyuncumuzun yanında olarak onlara desteğimizi sunuyoruz.
 

ESKO Hakkında

6 Senedir ESKO olarak bu camia da bulunmaktayız, bir çok version ve databasede hizmetler gerçekleştirdik, şuanki potansiyel ve gidişatımız FARM server olaraktır. Bu alanda geçmişte başarılıydık ve şimdi gene başarılı olacağız sizlerin destekleriyle.

ESKO Hakkında

ACS miz kendi firmamıza ait olup sorunsuz , hilesiz , bugsuz en iyi oyun keyfini sizlere sunmaktadır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

  • FACEBOOK
  • GMAİL
  • DİSCORD
  • ESKO Hakkında

    Biz daha iyisini yapana kadar en iyi PVP !
    Üst