ESKO Forum sitemize hoşgeldin ! Burada sadece gerçek Şövalyeler yer alır :)

Senin gibi güçlü şövalyelere bu forumda ihtiyaç var,Hemen Aramıza Katılmalısın.

Makine Kiralama Hizmeti

lesonya

Member
Birden fazla makine çeşidiyle makine sektöründe ön plana çıkan firma Berker Makine sayesinde birden fazla makineyi alabilmek daha da kolay hale gelmektedir. Satışını yaptığımız makineler arasında vakumlu sokak süpürgesi, mini yol süpürme aracı, sokak süpürme aracı, fil tipi süpürge gibi birden fazla makine çeşidi bulunmaktadır. Burada yer alan bütün makineler kolay kullanımı olan makineler olup daha birden fazla makine çeşidi de firmamız tarafından satışı yapılan makinelerdir. Burada satışı yapılan makineler tamamen garantili ürünler olup aynı zamanda firmamızda ikinci el ürünlerin de satışı yapıldığı için uygun fiyatlı makine arayanlar için tamamen birebir bir firma olarak dikkat çeken Berker Makineye ulaşım kanallarından kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilmek mümkün.

Berker Makine Zemin Temizleme Makinesi
Berker makine'de yok yok her türlü inşaat, yol yapım ve bakım makineleri Berker Makine tarafından satışı gerçekleştirilmektedir. Satışını yaptığımız makineler tamamen güvenilir ve kalitelidir. Burada sunduğumuz makinelerde aynı zamanda ikinci el alım ve satım da yapmaktayız. Kullanmadığınız makineleri getirerek değeri karşılığında alıyoruz. Berker Makine olarak satışını yaptığımız bir diğer makine de Zemin temizleme makinesidir. Özellikle düz zeminlerde daha çok kullanılan bu makine, AVM, büyük lokanta gibi yerlerin zemin temizliğini otomatik bir şekilde gerçekleştirmektedir. Birden fazla kolaylığı bulunan bu makine hem temizlik açısından hem de kullanım açısından birden fazla kolaylık sunmaktadır.
 

ESKO Hakkında

6 Senedir ESKO olarak bu camia da bulunmaktayız, bir çok version ve databasede hizmetler gerçekleştirdik, şuanki potansiyel ve gidişatımız FARM server olaraktır. Bu alanda geçmişte başarılıydık ve şimdi gene başarılı olacağız sizlerin destekleriyle.

ESKO Hakkında

ACS miz kendi firmamıza ait olup sorunsuz , hilesiz , bugsuz en iyi oyun keyfini sizlere sunmaktadır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

  • FACEBOOK
  • GMAİL
  • DİSCORD
  • ESKO Hakkında

    Biz daha iyisini yapana kadar en iyi PVP !
    Üst