ESKO Forum sitemize hoşgeldin ! Burada sadece gerçek Şövalyeler yer alır :)

Senin gibi güçlü şövalyelere bu forumda ihtiyaç var,Hemen Aramıza Katılmalısın.

Konya Catering Firması

lesonya

Member
Tabldot yemek günümüzde birçok alanda tercih edilmektedir. Pratik olması ve çeşitliliğin sürekli sağlaması nedeniyle tercih edilen tabldot yemekler maliyet bakımından da müşterileri rahatlatmaktadır. Profesyonel firmalar tarafından hazırlanıp sunulmakta olan tabldot yemeklerin hazırlık kısmında büyük bir çalışma bulunmamaktadır. Özellikle yalnızca yemek alanına yönelmiş bir ekip tarafından hazırlanması yemeklerin daha kaliteli hazırlanmasını ve sunum esnasında da herhangi problem yaşanmamasını sağlamaktadır. Günümüzde inşaata, fabrikalar ve daha birçok faaliyet alanında Konya Catering Firması olarak tabldot yemek hizmetleri tercih edilmektedir. Firmaları ana faaliyet kolunda uzmanlaşması ve bu faaliyet dışında farklı faaliyetlerle konsantrasyon bozmama isteği nedeniyle yemek işlemleri farklı firmalardan hizmet alınarak karşılanmaktadır. Bu durum hem maddi olarak hem de organizasyon olarak firmaları rahatlatmaktadır.

Tabldot Yemek Hizmetleri
Firmamız uzun yıllardan beri yemek hizmeti vermektedir. Birçok farklı alanda faaliyet göstermekte olan firmalara talepleri doğrultusunda taşıma yemek, tabldot yemek, kokteyl yemek, aperatif atıştırma menüleri gibi hizmetler sunulmaktadır. Düğün, nişan, iş toplantısı veya kurumsal organizasyonlar için de profesyonel hizmetler sunulmaktadır. Alanında uzman yeterlilik belgesine sahip tecrübeli aşçılar ve mutfak görevlileri ile yemek üretimi gerçekleştirilmektedir. Yemek programları diyetisyenler ve gıda mühendislerimiz tarafından özel olarak hazırlanmaktadır. Sektörel bazlı değerlendirmeler yapılarak sektörün insan üzerindeki etkisi araştırılarak yemek seçimi yapılmaktadır. Tabldot yemek hizmetlerinde en az 3 çeşit yemek sunulmaktadır. Her gün farklı yemek çıkartılarak İsteğe göre 5 ya da 6 çeşit yemek sunumu yapılmaktadır. Dilerseniz tabldot yemek uygulamasında firmanıza yemeğin ulaştırılması ve dağıtım hizmetleri de firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Tabldot Yemek Fiyatları
Tabldot yemek hem doyurucu hem de lezzetli olması bakımından birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Firmalar açısından tabldot yemekten maliyet bakımından da oldukça uygundur. Profesyonel kadro ile hazırlanan yemekler hem besleyicilik yönüyle hem de lezzet yönüyle tatmin etmektedir. Firmamız uzun yıllardır sektörde hizmet vermekte olup müşterinin talebi doğrultusunda 3 çeşit, 4 çeşit, 5 çeşit tabldot yemek sunabilmektedir. Ayrıca çalışanların arasında hasta veya diyet uygulayan bireylerin olması durumunda da özel menüler hazırlanarak kişiye özel hizmet sunulmaktadır. Tablet yemek listemizi incelemek ve yemek hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.
 

ESKO Hakkında

6 Senedir ESKO olarak bu camia da bulunmaktayız, bir çok version ve databasede hizmetler gerçekleştirdik, şuanki potansiyel ve gidişatımız FARM server olaraktır. Bu alanda geçmişte başarılıydık ve şimdi gene başarılı olacağız sizlerin destekleriyle.

ESKO Hakkında

ACS miz kendi firmamıza ait olup sorunsuz , hilesiz , bugsuz en iyi oyun keyfini sizlere sunmaktadır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

  • FACEBOOK
  • GMAİL
  • DİSCORD
  • ESKO Hakkında

    Biz daha iyisini yapana kadar en iyi PVP !
    Üst