ESKO Forum sitemize hoşgeldin ! Burada sadece gerçek Şövalyeler yer alır :)

Senin gibi güçlü şövalyelere bu forumda ihtiyaç var,Hemen Aramıza Katılmalısın.

Kartvizit tasarımı

lesonya

Member
Online tasarım alanında en güncel ve en yeni tasarımlar yer alır. Grafik tasarım alanında özellikle online olacak tasarımlar örnek olarak sunulur. İçinden istediğiniz bir örneği seçip bunu bildirmeniz yeterli olacaktır. Kendin tasarla diye ayrı bir alan yer alır. Bu alanda müşteri kendi isteğine uygun olan bir tasarım sunar. Bu tasarım daha sonra uzman bir el yardımı ile anında hayata geçirilir. Bu alanda en güncel ve en yeni olan tasarımlar sunulur. En ufak bir sorun ya da değişiklik yapmak isteyen kişiler de bu alanda gerekli bilgi paylaşımını sunabilir. Böylece sadece kişiye özel olan birçok tasarım ortaya konmuş olunur.

Kişiye Özel İçerikler
Bu kapsamda kişiye özel olan çoklu tasarım sunulur. Kartvizit tasarımı kişiye özel olan tasarımlar alanında yer alır. Bu tasarım ile sadece kişide olan ve ona özel olan tasarımlar sunulur. Logo tasarımı da kişi dışında kuruma özel olarak hazırlanan bir tasarımdır. Logo tasarımı alanında hazır birçok örnek yer alır. Ancak bunun dışında kişinin isteğine uygun olan bir yapı da yer alır. Tek yapılması gereken şey site ile iletişime geçip bu alanda gerekli içeriği sunmaktır. İçerikler hızlı ve pratik bir şekilde hazırlanır. Böylece vakit kaybı yaşanması da söz konusu olmaz. Bu tasarımlar ile şimdi siteyi ziyaret edip tanışmanız mümkün.

Logo tasarımı hakkinda daha detayli bilgi almak icin sitemizi ziyaret edebilirsiniz. https://www.dijibiz.com/
 

ESKO Hakkında

6 Senedir ESKO olarak bu camia da bulunmaktayız, bir çok version ve databasede hizmetler gerçekleştirdik, şuanki potansiyel ve gidişatımız FARM server olaraktır. Bu alanda geçmişte başarılıydık ve şimdi gene başarılı olacağız sizlerin destekleriyle.

ESKO Hakkında

ACS miz kendi firmamıza ait olup sorunsuz , hilesiz , bugsuz en iyi oyun keyfini sizlere sunmaktadır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

  • FACEBOOK
  • GMAİL
  • DİSCORD
  • ESKO Hakkında

    Biz daha iyisini yapana kadar en iyi PVP !
    Üst