ESKO Forum sitemize hoşgeldin ! Burada sadece gerçek Şövalyeler yer alır :)

Senin gibi güçlü şövalyelere bu forumda ihtiyaç var,Hemen Aramıza Katılmalısın.

HPV Ve Genital Siğiller Aynı Şey Mi?

lesonya

Member
Anal kanaldaki siğiller, hastanın yaşam kalitesini bozan ve olumsuz etkileyen en önemli faktörlerden biridir. Genital siğiller hasta için ciddi bir psikolojik sorun ve yük oluştururken, anal kanal çevresinde ve içinde siğillerin bulunması bu stresi artırır, özellikle erkek hastalarda doktora başvurmak için geç kalınmaktadır.

Teşhis Testleri Nelerdir?
Anüs bölgesinde siğil kremi ve genital siğil olan hastalarda serviksten anal kanaldan smear alındığı gibi pamuklu çubukla smear alınmalıdır. Akademik olarak sıralamak gerekirse: Erkek veya kadın, perianal siğilleri olan tüm hastalardan, HIV (AIDS'e neden olan virüs) olan tüm hastalardan ve tüm eşcinsel erkeklerden anal smear alınmalıdır. Genital siğiller nasıl geçer? Kadın veya erkek tarafından yapılan muayenede anal kanalda ileride siğiller varsa hastanın genel anestezi altında konuyla ilgilenen bir genel cerrah tarafından değerlendirilmesi uygun olacaktır. Smearde servikal lezyonlarda olduğu gibi LGSIL veya HGSIL varsa hastanın genel anestezi altında değerlendirilmesi en doğrusudur. Siğil nasıl geçer? Farklı derneklerin tedavi konusunda farklı görüşleri olmasına rağmen, tıbbi tedavilerin uygulanması zordur. Hasta zaten anestezi alacaksa, siğilleri koter ile çıkarmak en iyisidir. Bunun dışında perianal siğillerin tedavisi hem erkek hem de kadınlarda genital siğillerin tedavisi ile aynı şekilde düzenlenir. Anestezisiz lokal anestezi ile tedavi edilen anal bölgesinde siğilleri olan bir bayan hastada alttan siğilleri görebilirsiniz.
 

ESKO Hakkında

6 Senedir ESKO olarak bu camia da bulunmaktayız, bir çok version ve databasede hizmetler gerçekleştirdik, şuanki potansiyel ve gidişatımız FARM server olaraktır. Bu alanda geçmişte başarılıydık ve şimdi gene başarılı olacağız sizlerin destekleriyle.

ESKO Hakkında

ACS miz kendi firmamıza ait olup sorunsuz , hilesiz , bugsuz en iyi oyun keyfini sizlere sunmaktadır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

  • FACEBOOK
  • GMAİL
  • DİSCORD
  • ESKO Hakkında

    Biz daha iyisini yapana kadar en iyi PVP !
    Üst