ESKO Forum sitemize hoşgeldin ! Burada sadece gerçek Şövalyeler yer alır :)

Senin gibi güçlü şövalyelere bu forumda ihtiyaç var,Hemen Aramıza Katılmalısın.

ESKO - (Oyuncu Ve Oyun Kuralları)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EskoMaster

Administrator
Yönetici
EskoGame Sorumlusu
Developer [FlameSoft]
1-) Oyun içi yetkililere ve oyunculara hakaret

Oyun içerisinde Hiçbir yetkiliye hakaret edemezsiniz. Lan, bilader, birader, kardeşim, hop, alo gibi aşağılayıcı kelimeler kullanırsanız karar yetkilinin taktirindedir. Karşınızda oyun yetkilisi olduğunu, size yardım amaçlı burada olduğunu, oyunu kapatıp gidebilecek düzeyde yetkili olduğunu unutmayın. Konuşmalarınıza eşit şekilde karşılık verilir. Bu serverdeki gm ler Gm değil, server sahipleridir. Aynı şekilde diğer oyuncularada gelebilecek her türlü saldırgan tavırlarda eğer pm veya oyun içerisinden yazılmış ise clientimizde bulunan blockchat sistemini kullanarak engelleme yapılabilir, eğer saldırı Letter aracılığı ile devam ederse kişiye mute atılır devam ederse ban'a kadar gidebilir.(EĞER KARŞILIKLI KÜFÜR VEYA TEŞVİK YOK İSE).


2-) Hesap Güvenligi
Hiçbir kimse kendi bilgilerini arkadaslariyla , yakin dostlari vb kisilerle paylasamaz. Karakter soyulma işlemlerinde karakterde panelimizden aktif edilen 'Hesap Koruması' aktif değil ise veya şifresini paylastigi taktirde olabilecek herseyin sorumlulugunu kabul etmis olurlar.


3-) Kraliyetin kullanimi
Krallar; Hiçbir sekilde Oyun içi ticaret, Hakaret, sahisi rencide edicek sözler, Spam/Flood, Boss lar için yardim çagrisinda bulunamazlar, Bunun sonucunda kraliyetleri silinecektir.


4-) Illegal Program kullanimi
Oyun içerisinde hertürlü 3. Party yazilim ve Program kullanmak yasaktir, Oyun içerisinde izin verilen Yazilimlar Mouse/Pedal benzeri Donanim entegreli tus kombinasyonu yapan yazilimlardir. Bunun disindakiler yasaktir.
Farm Slotların'da Genie Altı Macro Serbest Genie Olmadan Macro Açanlara Attack Ban Ve Hapis Atılacaktır.


5-) TL / Kontur Item ve Karakter satisi
Oyuncu Forum Pazar Bölümün'de TL & Kontör Karşılığı Item , Gb Satışı Ve Karakter Satışı C.s.s İle yapabilir. Ancak Tl İle KC satışı Yapamaz. ve Bu Satışı Yapıldığında Ödemelerde Veya İtemi Alıp Geri Vermeme Durumunda Bu Sorumluluk Kullanıcının Kendisine Ait Olup ESKO Ekibi Olarak Hiç Bir Sorumluluk Kabullenmeyeceğimizi Duyururuz.


6-) Commander (Savas Kaptani) kullanimi
Savas Kaptanlari Hiçbir sekilde Oyun içi ticaret, Hakaret, sahisi rencide edicek sözler, Spam/Flood, Boss lar için yardim çagrisinda bulunamazlar, Bunun sonucunda Kaptanligi silinecektir.


7-) Kraliyetin sartlari
Krallık Sistemi Haftalık Olarak İlk 10 Klan Arasında Oy İle Seçilmektedir. Premium Olan Kullanıcılar Adaylığını Koyabilir Ve Premium Olan Kullanıcılar Krallara Oy Verebilir. Kral Adayı İlk 24 Saat İçersinde Adaylığını Koyar 24 Saaten Sonra Oy Verme Sistemi Devreye Girer 24 Saat İçersinde Oy Verilebilmektedir. 24 Saat Sonrasında Krallar Otomatik Olarak Seçilmektedir.


8- Csw Şartları Ve Kuralları
Csw 'de Yapılan Object Bug 'u Kullanan Kişiler Gerekli Şekilde Cezalandırılacaktır.
Csw'de Yapılan Hileler Hiç Bir Şekilde Taviz Verilmeden Gerekli Şekilde Ceza Alıcaklardır Ve Taş Kesildiğinde Ve Bir Clan Veya Bir Kişi Taşı Son Anda Hile Veya Bug İle Aldığıdna Csw İptal Edilecek Csw Sahibi Olmayacaktır.
Csw yi Bu Şekilde Buga Sokmak Veya İptalini Sağlayan Kullanıcı Hiç Bir Şekilde Oyuna Erişimi Sağlanmamak Üzere Cezalandırılacaktır.


9-) Item Dağıtımı/Reklam/Kötüleme
Item Dağıtımı , Item Dağıtıyorum , Oyunu Bıraktım, Şu server, Bu Server , Koxp var, Sw kapancak, Patlayacak gibi vs vs şeyler... Propaganda ve yanlış anlaşılacak şeyler yazmak süresiz Ban Sebebidir. Item dağıtımından gelen itemleri bize bildirmez iseniz buda ban sebebidir. Uyarı verilmeksizin banlanır.


10-) Oyuncuların GB Satması Hakkında
GB satmak oyun içinde yasak değildir fakat alttan veya pmden yazmak süreli flood yasaktır mute,hapis veya ban atılmaktadır.
GB Ve Diğer Satışlarınız İçin Forum Pazar Alanını Kullanmayı Unutmayın.


11-) Forum Chat Hakkında
Forum Chatten herhangi bir şekilde server kötüleyici veya aşşağılayıcı şekilde davranışlar da aynı şekilde cezalandırılır. Gerekilirse Oyundan bile banlanır.


12-) Oyun İçersindeki Buglar
Oyun içersinde bulduğunuz bugları gmlere bildirmelisiniz bu bugları kullanıp kendi adınıza fırsata çevirerek insanların hakkına süistimel edenler gmler tarafından cezalandırılır. Örneğin bug kullanarak duvar içlerine girerek farm yapmak gibi.


13-) Ban Açtırma Koşulları
Karakteriniz herhangi bir illegal olaydan dolayı ban yediyse Karakter kesinlikle açılmaz! Pc ban cezası verildiyse pc banın kaldırılması(karakter açılmaz),


Kullanici Sözlesmesi

1-) Vergi ve Hizmet

ESKO hiçbir kar amaci gütmeyen, eglence portalidir, Bu site üzerinden yapilan tüm satis islemleri vergiye tabi olup yasal olarak yürütülmektedir. Elde elilen kazanç Reklam,Sunucu,Event Programlari ve diger seyler için kullanilir.


2-) Ödeme islemleri
Aldiginiz ürün karsiliginda yaptiginiz ödemeler için hiçbir hak talep edemezsiniz.Yaptiginiz Ödemeler oyun giderleri için harcanmaktadir. Bu nedenle iadesi söz konusu olamaz.


3-) Üye haklari
Üye oyuna girdikten sonra oyun içersinde yaptigi seylerin tamami Oyun'a attir, Oyun disi kazanca dönüstürülmesi halinde Oyun yetkilileri gerekli prosedürleri uygulama hakkina sahiptir. Müsteriler yapilan tüm alisverislerin kisisel kullanim amaçli oldugunu, alisverisin tekrar satis amaçli olmadigini kabul eder.


4-) Üyenin olusturdugu hesaplar
Üye oyun içerisinde olusturdugu karakterden kendi sorumludur, Oyun içerisinde yapilan herhan gibi bir kural ihlali sonucunda ESKO karakter'e islem yapma hakkini elinde tutar, Oyun içerisinde her karakter onu olusturan kisiden sorumludur, Devredilemez, Satilamaz, Emanet edilemez, Hediye edilemez. Bunun sonucunda olusacak durumlardan Karakteri olusturan ve Oyun içerisindeki karakter sorumlu tutulacaktir.


5-) 3. Parti / Illegal yazilim kullanimi / Süresiz Banlar
Oyun içerisinde hertürlü 3. Party yazilim ve Program kullanmak yasaktir, Oyun içerisinde izin verilen Yazilimlar Mouse/Pedal benzeri Donanim entegreli tus kombinasyonu yapan yazilimlardir(Macro Farm Slotların'da geniesiz yasaktır, pk'da serbesttir), Bunun disinda kullanilan illegal yazilimlarin sonucunda ESKO kullaniciya gerekli islemi yapma hakkini elinde tutar. Np cezası, Haftalık ban, af gibi durumları yapmak ESKO yetkilisinin kendi kararındadır. Oyuncular yetkililere bu kişinin banı kaldırıldı sorgusunu yapamaz, yetkili gerektiğinde açıklama sunup gerektiğinde sunmama hakkına sahiptir.


7-) Sözlesme Degisiklikleri
ESKO tamamen kendi takdirine bagli ve tek tarafli olarak, isbu Kullanici Sözlesmesi ve eklerini, uygun görecegi herhangi bir zamanda, Websitesi'nde ilan etmek suretiyle degistirebilir. Isbu Kullanim Sözlesmesi'nin degisen hükümleri, ilan edildikleri tarihte geçerlilik kazanacak; geri kalan hükümler, aynen yürürlükte kalarak hüküm ve sonuçlarini dogurmaya devam edecektir.


8- Mucbir Sebebler
Hukuken mücbir sebep sayilan tüm durumlarda, ESKO isbu Sözlesme ile belirlenen edimlerinden herhangi birini geç veya eksik ifa etme veya ifa etmeme nedeniyle sorumlu degildir. Mücbir sebep hallerinde; gecikme, eksik ifa etme veya ifa etmeme veya temerrüt addedilmeyecek veya bu durumlar için Kullanici tarafindan ESKO herhangi bir nam altinda tazminat talep edilemeyecektir. Mücbir sebep terimi; dogal afet, isyan, savas, grev, siber saldiri, iletisim sorunlari, altyapi ve internet arizalari, siber saldirilar, sisteme iliskin iyilestirme veya yenilestirme çalismalari ve bu sebeple meydana gelebilecek arizalar, elektrik kesintisi ve kötü hava kosullari da dâhil ve fakat bunlarla sinirli olmamak kaydiyla makul kontrolü haricinde ve gerekli özeni göstermesine ragmen önlenemeyen kaçinilamaz olaylar olarak yorumlanacaktir.


9-) Hizmet Geçerliligi
ESKO uzun süredir , kaliteli hizmet vererek sizlerin güvenini kazanmis, Buna bagli olarak Resmi bir sahis kurumu haline gelmis vergisi ödeyen, gerekliliklerini yerine getiren bir kurumdur, Oyunumuz oyunun yürütülebilecegi kadar oyuncuya sahip oldugu sürece sifirlanmasi söz konusu degildir. ESKO gerektigi taktirde sifirlama, kapatma hakkini elinde tutmaktadir.


10-) Kullanim sartlarinin kabul edilmesi
Oyunumuzun ve Oyuncumuzun haklarini koruyabilmek amaciyla hazirladigimiz bu sözlesmeyi Üyelik olusturan, Oyuna giren herkes kabul etmis sayilacaktir
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ESKO Hakkında

6 Senedir ESKO olarak bu camia da bulunmaktayız, bir çok version ve databasede hizmetler gerçekleştirdik, şuanki potansiyel ve gidişatımız FARM server olaraktır. Bu alanda geçmişte başarılıydık ve şimdi gene başarılı olacağız sizlerin destekleriyle.

ESKO Hakkında

ACS miz kendi firmamıza ait olup sorunsuz , hilesiz , bugsuz en iyi oyun keyfini sizlere sunmaktadır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

  • FACEBOOK
  • GMAİL
  • DİSCORD
  • ESKO Hakkında

    Biz daha iyisini yapana kadar en iyi PVP !
    Üst