ESKO Forum sitemize hoşgeldin ! Burada sadece gerçek Şövalyeler yer alır :)

Senin gibi güçlü şövalyelere bu forumda ihtiyaç var,Hemen Aramıza Katılmalısın.

Geri Dönüşümde İstihdam Lazım

reklamcigenc

New member
Her sektörde olduğu gibi geri dönüşüm sektöründe de eleman ihtiyacı vardır. Ülkemizin ilerlemesinde ekonomi en önemli yapı taşıdır. Çünkü gayri safi yurtiçi hasıla ve yurt dışı hasıla lar önemli bir bölümü bu sektördeki ilerleme ve büyümeler yardımıyla gelişecektir.

Ülkemiz hemen hemen her alanda olduğu gibi çayırova da hurdacı kendi içerisinde de birtakım rekabet içine girmektedir mesela bu rekabet hurdacı sektörleri arasında olduğunu da gözlemliyoruz. Herhangi bir atık kağıt alımı şekerpınar hurdacı bertaraf elimi işlemlerinde dahi bu sektörde yer alan şirketler firmalara veya şahıslara uygun oranda fiyat verebilmek için kendi aralarında yarış ediyorlar. Bu nedenle sektörün daha iyiliği seviyelerde gelebilmesi için çok fazla çalışan insan olduğunu gözlem diyoruz bu insanlar her biri geçimlerini kazanmak adına çalışıyorlar ve bu yarış hiç bitmiyor kolay kolay de bitmeyecek yer bu nedenle bu sektördeki rekabet yanı sıra hem kaliteyi hem de uygun fiyat oranına beraberinde getiriyor. Frmalar ve şirketler daha ucuza daha uyguna ve daha hızlı şekilde işlerini yapacak sektördeki firmaların arayışına giriyorlar. Burada da metal geri dönüşüm sanayisinin ilerlemesi bizler için çok önemlidir.
 

ESKO Hakkında

6 Senedir ESKO olarak bu camia da bulunmaktayız, bir çok version ve databasede hizmetler gerçekleştirdik, şuanki potansiyel ve gidişatımız FARM server olaraktır. Bu alanda geçmişte başarılıydık ve şimdi gene başarılı olacağız sizlerin destekleriyle.

ESKO Hakkında

ACS miz kendi firmamıza ait olup sorunsuz , hilesiz , bugsuz en iyi oyun keyfini sizlere sunmaktadır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

  • FACEBOOK
  • GMAİL
  • DİSCORD
  • ESKO Hakkında

    Biz daha iyisini yapana kadar en iyi PVP !
    Üst